facebook

Синоптики повідомляють про негоду, яку слід очікувати мешканцям деяких областей України. Очікуються сильні опади в шквали вітру.

Як інформує “Апостроф”, у четвер, 8 червня, в Україні очікується неоднорідна погода: на заході пройдуть дощі і грози, а на півдні, який оговтується від наслідків підриву окупантами Каховської ГЕС, очікується суха і тепла погода.

Про повідомила синоптикиня Наталка Діденко.

Так, 8 червня в західних областях, північних, на Вінниччині, Черкащині та Харківщині (скоріше в другій половині дня) пройдуть короткочасні дощі, місцями з грозами. В той же час в західних областях місцями можливі зливи зі шквалистим посиленням вітру.

На решті території України, відповідно до прогнозу синоптикині, опадів не передбачається.

А от температура повітря в Україні розділиться: на заході та півночі очікується свіжа погода, +19+24 градуси, на решті території +24+27 градусів, на Херсонщині. Миколаївщині, Одещині та в Криму +25+28 градусів.

“У Києві 8-го червня місцями короткочасний дощ, гроза. Трохи посвіжіє у столиці, впродовж дня температура повітря завтра становитиме +21+23 градуси”, – прогнозує Діденко.

Після добового похолодання у п’ятницю і суботу 9-10 червня температура повітря відновиться до теперішніх меж. А вже у неділю і понеділок в Україні тимчасово похолоднішає і побільшає дощів.

“Погода – різноманітна, складнувата, бо мінятиметься атмосферний тиск, температура повітря, вологість”, – резюмувала Діденко.