facebook

У поліції кажуть – щодня перевіряють дотримання карантину в громадському транспорті, ресторанах та кав’ярнях.

В Україні станом на ранок суботи, 27 листопада, зафіксовано 14 200 нових випадків коронавірусу. Це на півтори тисячі менше, ніж напередодні. Проте кількість тих, у кого перебіг хвороби триває з ускладненнями, і досі велика – понад три тисячі. Померли 568 українців. У “червоній” зоні й досі залишаються 19 регіонів країни, зокрема й Київ, де показник захворюваності тепер найвищий.

У поліції кажуть – від 1-го листопада – відколи Київ перейшов до “червоної” зони – статистика поліпшується. За перший тиждень виявили понад 1300-та порушень. За останній – учетверо менше.

Штраф – неважливо, для водія чи пасажира – за проїзд без сертифікату – від 17 до 34 тисяч гривень, точну суму визначає суд. Стільки ж може втратити відвідувач магазину чи кав’ярні.

Перевірки в столиці – кажуть у поліції – проводять чи не щодня. Проте, скільки грошей стягнули з порушників до бюджету – ще не підрахували.

Детальніше дивіться у сюжеті на відео:

Записатися на вакцинацію проти COVID-19 вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0-800-602-019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатися на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Джерело.