facebook

На минулому засіданні подружжя відмовилося давати свідчення.

Дзержинський райсуд Кривого Рогу продовжив слухання справи Аміни Менго, тіло якої після смерті спалили її названі батьки Юрій та Тетяна Кудрявцеви.

Про це повідомляє “Перший Криворізький”.

Вже понад 4 роки у Кривому Розі судять подружжя Кудрявцевих, які спалили тіло названої доньки, вивезли його до іншої області і втопили у водоймі.

На минулому засіданні Кудрявцеві відмовилися давати свідчення. На останньому прокурор сказав, що змінить звинувачення подружжю, оскільки неможливо встановити дату та причину смерті. На те, щоб узгодити це з керівником прокуратури, потрібно кілька днів.

Нагадаємо, що на початку липня 2017 року подружжя Кудрявцевих розіграло справжню виставу – заявивши про зникнення своєї 6-річної названої доньки Аміни Менго. За словами батьків, дитина вийшла з авто до туалету, коли вони їхали на залізничний вокзал, а чи сіла назад, вони не помітили, а зникнення дитини виявили вже на вокзалі.

На пошуки дівчинки вийшли правоохоронці і волонтери. Вони прочісали територію в районі залізничного вокзалу, але дитину так і не знайшли. Того ж дня Юрій Кудрявцев зізнався, що тіло дівчинки вони частинами спалили в печі і втопили у кількох водоймах.

Причина смерті дитини невідома. Припускають, що дівчинку могли вбити, а щоб приховати сліди вбивства, її тіло спалили. Самі ж батьки кажуть, що виявили Аміну мертвою.

©

Упродовж кількох років поліцейські проводили експертизи, щоб встановити причини смерті дівчинки, але це не вдалося зробити, тож через 4 роки після загадкової смерті останки дівчинки поховали.

Тетяну Кудрявцеву підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених
частиною 3 статті 297 ККУ наругу над тілом померлого за попередньою змовою;
частиною 2 статті 383 ККУ надання свідомо неправдивих свідчень;
частиною 2 статті 384 ККУ надання свідомо неправдивих показань потерпілих виходячи з корисливих мотивів та штучне створення доказів.

Юрія Кудрявцева підозрюють у скоєнні злочинів, передбачених:

частиною 3 статті 297 ККУ наругу над тілом померлого за попередньою змовою;
частиною 2 статті 384 ККУ надання свідомо неправдивих показань потерпілих виходячи з корисливих мотивів та штучне створення доказів.

Слід зазначити, що будинок сімейного типу Кудрявцевих вважався зразковим, там виховувалось 8 дітей.

Джерело.