facebook

На жаль, ДТП — одна з найчастіших причин смерті. Багато з недобросовісних водіїв злісно порушують правила руху, ховаються з місця аварії і кидають постраждалих … Така страшна історія трапилася з юною дівчиною. Їй було всього 20 років; вранці вона поспішала до університету — і її збила машина.Водій виявився не тільки порушником, а й справжнім негідником.Він побачив, що дівчина жива, але отримала серйозні травми. Замість того, щоб викликати допомогу, він відвіз її в ліс. Водій думав, що постраждала помре, і його ніколи не знайдуть.

 

Дівчина приїхала на навчання і оселилася у тітки; коли студентка не прийшла додому, то родичка стала переживати. На дзвінки дівчина не відповідала -і тітка побігла в поліцію.Пошуки тривали довгих 6 годин, але результатів не було. Раптово в поліцію подзвонив співробітник з заправки: він розповів, що на заправку прийшла дівчина без верхнього одягу, у неї травма голови і вона нічого не пам’ятає.

Студентка розповіла, що пам’ятає лише те, як прокинулася в лісі від того, що її обличчя облизувала собака. Бездомний дворняга зігрівав її своїм тілом. Якби не пес, то дівчина померла б від переохолодження.Собака її відігріла і привела до тями, а потім вивела з лісу до людей. Лікарі підтвердили, що пес врятував життя постраждалої.Ця звичайна дворняга знову довела всім, що собака — надійний друг людини. Людина готова вбити іншу людину, а бездомний пес готовий врятувати абсолютно незнайомого … А люди вміють тільки вбивати … людей, собак Давайте навчимося людяності у наших братів менших!