facebook

Матінка Марія, яку під час буревію в Києві 20 листопада придавило деревом, від отриманих травм загинула на місці події. Без мами залишилося четверо дітей.

Що відомо про матір чотирьох дітей, яка загинула під час буревію в Києві

Знайомі розповіли, що ця жінка була світлою і дуже життєрадісною людиною. Співчуття її родині вони висловили під постом луцького священника Валентина Марчука у Facebook.

Відомо, що загибла – дружина настоятеля Преображення Господнього в Києві Сергія Коцара. Їй було 35 років. Тепер їхніх старшу доньку й трьох синів протоієрей виховуватиме сам.

Парафіяни храму зазначили, що за життя матінка Марія була янголом на землі. Її рідним вони побажали терпіння та витримки.

Родина протоієрея Сергія Коцара

“Вона завжди ділилася любов’ю з усіма. У храмі лунав її дзвінкий голосок. Завжди підійде, обійме, втішить, підтримає. Машенько, нехай Бог тебе зустріне у своєму Царстві. Янгол на землі – це була вона”, “Щирі співчуття. Знаю прекрасну сім’ю, співали в хорі. Дуже позитивна та весела Машенька… Так звали її всі. Царство небесне!”, “Світла пам’ять. Хай дарує Господь терпіння та витривалість”, – написали знайомі родини.

Коментарі прихожан і знайомих родини священника

Нагадаємо: трагічний випадок трапився у київському Гідропарку під час хресного ходу до престольного свята церкви святого мученика Валерія Мелітінського.

Віряни висловили співчуття родині загиблої

Коментарі знайомих родини загиблої

Джерело.