facebook

Карти. Гроші. 2 вaкцuни. У грудні 2020 року я затвердив дорожню карту по проведенню плану вaкцuнації. У ній було чітко визначено, що першими вaкцuнуємо людей з групи ризику — 80+, 70+, 60+. За таким планом йшли всі розвинені країни світу, щоб вберегти життя людей. Після моєї відставки цю карту закинули і погнали колоти всіх охочих, аби хоча б трохи наздогнати світові показники вaкцuнації. Натомість перегнали більшість країн в показниках смертності. А найвразливіша категорія так і залишилася незахищеною.

 

Гроші. Якби 1000 грн була справжня, а не віртуальна, її можна було б виділити малозабезпеченим людям похилого віку, щоб вони купили продукти, оплатили комунальні послуги або придбали необхідні медикаменти.

Пенсіонерам, які не в силах вистояти чергу у центрі вaкцuнації, потрібно створити відповідні умови, щоб вaкцuнувати їх вдома. Для цього виділити кошти на додаткові вaкцuнальні бригади. Окремий пункт — фінансова допомога медикам. Не красиві слова подяки, а реальна матеріальна підтримка. Не на розваги, а на прожиття. Бо нинішня ініціатива виглядає, як бенкет під час чуми.

2 дози вaкцuни — це не квиток на концерт «95 кварталу» чи переліт в Буковель, а реальний шанс вберегти життя. Особливо для людей старших 60-ти.

Це не просто мої слова, це висновки усіх світових вчених. Тому прошу всіх, у кого є батьки старшого віку, бабусі і дідусі, які досі не вaкцuновані — переконайте їх, допоможіть їм вберегти здоров‘я і життя, щоб вони ще довгі роки могли радіти таким дорогоцінним хвилинам, проведеним поруч зі своїми дітьми та онуками.

P.S. Друзі, якщо у вас є питання з приводу вaкцuнації, які вас турбують і ви на них досі не змогли отримати відповідь, — пишіть у коментарях. Я їх опрацюю з нашими провідними фахівцями і напишу окремий пост.

Максим Степанов

Джерело.