facebook

Головний військком Львівської області Олександр Тіщенко розповів про подальше вручення повісток чоловікам після продовження воєнного стану та загальної мобілізації в Україні.

16 листопада Верховна Рада продовжила дію воєнного стану та загальної мобілізації до 19 лютого 2023 року. При цьому, військове керівництво не оголошувало про нові зміни у мобілізації чоловіків та жінок цієї зими, пише Я і закон.

За словами Тіщенка, уповноважені від центрів комплектування продовжуватимуть роздавати повістки в громадських місцях.

Такі заходи проводяться у місцях найбільшого скупчення людей – на вокзалах, міських площах чи людних вулицях, у торгових центрах тощо.

«Ці заходи планувались якраз для того, щоб виявити чоловіків, які не стали на військовий облік. Якби наші громадяни не порушували законів, потреби б у таких заходах не було. Та, на превеликий жаль, таким чином деякі особи пробують ховатись від виконання свого конституційного обов’язку», – пояснив військком.

Зазначається, що роздача повісток на вулицях – крок, обмежений законодавством. Зараз це здійснюється для впорядкування даних та організації зрозумілої бази інформації, а мобілізувати усіх підряд не збираються.

 

Джерело.