facebook

У Варшаві в результаті ДТП постраждали українці. На шаленій швидкості автомобіль влетів у них під час прогулянки. Від смерті закохану пару врятували обмежувальні стовпи.

Про це розповідає ТСН.ua.
Батько постраждалого 23-річного українця Валерій розповів, що син із подругою поїхали до Польщі провідати друзів. У перший день свого візиту (5 листопада) пара гуляла тротуаром, коли 33-річний водій автомобіля Mercedes на шаленій швидкості вилетів на тротуар, збив огороджувальні стовпці і влетів у них.
Очевидці кинулись одразу на допомогу постраждалим та викликали медиків і рятувальників.

“У сина зламані пальці на руці, зламані 5 ребер, тріщини у поперековому відділі. У дівчини забиття коліна, зламані пальці на руці. Її по дотичній авто пройшло, а син “піймав” його так, що від удару він відлетів і впав на спину. У нього такі синці на спині, що страшно дивитися, – розповідає батько постраждалого.

Окрім того, батько розповів, що доставивши молодих людей до лікарні, вони кілька годин перебували у коридорі, де розміщують безпритульних. Медичну допомогу українцям не надавали кілька годин.

“Лікарня, куди їх ушпиталили, жахлива. Діти більше 10 годин просиділи, поки на них звернули увагу. Потім таки наклали гіпс, і на тому все. До них у польській лікарні фактично 3 дні ніхто не підходив. Дівчина приїхала і розповідає, що перед накладанням гіпсу їй навіть не промили руку, а так і загіпсували зверху на бруд і на кров. Я, чесно кажучи, не очікував такого від європейської медицини”, – говорить батько хлопця.

Зараз молоді люди повернулись в Україну, де продовжують лікування.

“Ми пішли колом, один хірург, другий, торакальний хірург, нейрохірург. Синові частково фінансово допомогли друзі. Йому тепер довго доведеться лікуватися, на роботу він вийти не може. У виписці з лікарні польською написано, що він отримав травми в результаті ДТП. В Україні автоматично, коли людина потрапила в ДТП, передають дані в поліцію. У нас в наданих документах жодного слова про поліцію не було. На місці події були лише рятувальники і швидка. Водій летів на швидкості десь 100 км/год. Якби не ті стовпці, то ми б дітей ховали”, – говорить батько постраждалого хлопця.

Джерело.