facebook

Перед цим український президент Володимир Зеленський закликав НАТО завдати превентивних ударів по Росії.

Речник Путіна Дмитро Пєсков відреагував на заяву Зеленського про превентивні удари НАТО та заявив, що такі висловлювання вони розцінюють як “заклик до початку світової війни”.

Про це пишуть російські засоби масової пропаганди.

“Заяви Зеленського – ніщо інше, як заклик до початку світової війни. На це мають звернути увагу всі країни світу. А США, Британія та країни ЄС – особлива увага”, – сказав прихвостень Путіна.

Спікерці Міністерства закордонних справ РФ Марії Захаровій ввижається, що нібито це “Захід розпалює ядерну зброю”.

“Захід розпалює ядерну війну. Кожна людина на планеті має усвідомити, що накачений зброєю маріонетковий і неврівноважений персонаж Зеленський перетворився на монстра, руками якого можуть знищити планету”, – відреагувала вона на слова Зеленського, які, звичайно, перекрутила.

Зеленський закликав НАТО виключити можливість застосування РФ ядерної зброї
Нагадаємо, під час виступу до учасників саміту Європейської політичної спільноти 6 жовтня Зеленський заявив, що міжнародна спільнота та НАТО повинні переглянути порядок та передбачити превентивне застосування ядерної зброї в разі загрози застосування рф цього виду озброєння.

“Що має робити НАТО? Виключити можливість застосування Росією ядерної зброї. Але що важливо, я ще раз звертаюся до міжнародної спільноти, як це було до 24 лютого: превентивні удари, щоб вони знали, що з ними буде, якщо застосують. А не навпаки – чекати на ядерні удари Росії, щоб потім сказати: “Ах, ти так, ну, ось тримай від нас!” – сказав президент.

 

Джерело.