facebook

Людські ресурси РФ кратно вищі за українські.

Військовий експерт Петро Черник пояснив, як оголошена Путіним часткова мобілізація в РФ позначиться на ситуації на фронті.

Про це він розповів у коментарі ТСН.ua.

Так, Черник заявив, що це ускладнить ситуацію на фронті для України.

“Ускладнить нам життя. Однозначно, бо з’являться десятки тисяч нових російських громадян, які підуть воювати за “родіну”. Ми маємо усвідомлювати, що кожна людина, озброєна автоматом і кількома гранатами – це одиниця, яку треба знищувати. Їхні людські ресурси кратно вищі за наші”, – наголосив він.

Експерт також зазначив, що ЗСУ наразі мають стратегічну ініціативу тільки тому, що воюють розумом та високоякісною технікою. “Але, тим не менше, кількісний потенціал ніхто не відміняв”, – додав Черник.

“Я можу навести історичні паралелі. Нагадаємо, як штурмували радянські війська у 1943 році Київ. Німці ж тоді, направду, зазнали поразку. Але співвідношення втрат були у десятки разів. Німці втратили близько 16 тисяч загиблих, а Радянський Союз 180 тисяч. Німці не встигали перезаряджати кулеметні стрічки, такий був величезний вал людського масиву. Оце чекає і нас попереду. Вони кидатимуть на убій все більше і більше своїх громадян. Якщо заради утримання влади Путіна і взагалі філософії імперії треба буде вбити 100-200 тисяч, мільйон росіян, вони уб’ють”, – вважає військовий експерт.

 

 

Джерело.