facebook

Популярний новозеландський актор Сала Бейкер, який зіграв Саурона у популярній трилогії “Володар перснів”, звернувся до українців.

У соціальній рекламі UAnimals, актор висловив слова підтримки українцям і закликав рятувати тварин, які також страждають від військового вторгнення РФ.

“Я був Сауроном у Володарі перснів, але я був шокований абсолютним злом, з яким борються українці…Я хочу подякувати UAnimals, які рятують тварин від війни: годують, евакуюють, лікують. Це вражає і надихає!” — сказав актор.

У відеотакож з’явилися й “орки”. Вони закликали не називати так росіян.

“Від імені світової діаспори орків я хочу звернутися з важливим проханням. Будь ласка, не називайте росіян орками. Нас це ображає! Багато століть ми не вдаємося до варварських методів боротьби. Орки не будуть цілити в жінок і дітей, красти пральні машинки й гадити на килими. Ми воїни, а не якийсь непотріб”, – каже істота.

“Я чув, що росіяни стріляють по зоопарках і вбивають беззахисних тварин. Не розумію, що вони їм такого зробили? Будь ласка, не називайте росіян орками. Мені соромно перед моїми дітьми”, – додав інший орк.

 

Зауважимо, від початку повномасштабної війни в Україні російських окупантів почали називати “орками. Такі прізвиська вживають не лише мирні жителі, а й високопосадовці.

 

 

Джерело.