facebook

В Україні більшість шкіл зараз перебувають на дистанційному навчанні або на канікулах, у зв’язку з нестабільною ситуацією із захворюваністю на коронавірус. У цій ситуації багато дітей не можуть отримувати якісну освіту через невідповідні умови.

Із цього приводу висловилася Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова. У своєму Фейсбуку Денісова попросила уряд не поширювати подібні карантинні обмеження на навчальні заклади.

Як повідомила омбудсмен, вона вже звернулася до міністрів освіти та охорони здоров’я з проханням розглянути нові норми та не переводити школярів на дистанційне навчання. За словами Денісової, серед педагогів однією вакциною вакциновано вже 93%, а два щеплення отримали 76%. При цьому омбудсмен зазначила, що серед дітей захворюваність на коронавірус не перевищує 8%.

Крім того, Денісова зазначила, що такі дії перешкоджають тому, щоб діти здобували якісну освіту.

“Про порушення права дітей на освіту через повсюдне закриття шкіл зазначив Директор Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Ганс Клюге. Для подолання сплеску хвороби ВООЗ рекомендує не закривати школи, а дотримуватись протиепідемічних заходів у навчальних закладах”, – заявила Денісова.

Джерело.