facebook

Штам “Дельта” не шкодує ні старих, ні молодих. Особливо шокувала смерть одразу двох молодих осіб у Львові, зокрема вагітної жінки. Навіть лікарі визнають, що їм важко таке переосмислити і їхній емоційний стан після таких подій – вкрай пригнічений.

У Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Львова померли двоє ще зовсім молодих людей без супутніх патологій – вагітна 23-х років і 29-річний чоловік. Обоє були невакциновані й перебували у важкому стані в реанімації, пише Оглядач.

Завідувачка відділення анестезіології та інтенсивної терапії Наталія Матолінець наголосила: за 50 років роботи реанімації медики бачили різне і, здавалося, їх було важко чимось здивувати, проте пандемія COVID-19 показала протилежне.

“Те, що відбувається зараз, – нестерпно! Робочий ранок почався з розтинів. Спершу вагітної жінки з так і ненародженою дитинкою в утробі… Чорні нежиттєздатні легені. Далі – хлопця з мертвими легенями. Ще місяць тому він був абсолютно здоровий і разом із батьками, друзями та дівчиною планував життя, якого вже більше ніколи не буде. Щирі співчуття рідним!” – написала медикиня.

Вона додала, що для померлої молодої жінки це була перша вагітність. За життя обох пацієнтів лікарі боролися майже місяць, проте безуспішно. Ситуацію професорка в ЛНМУ імені Данила Галицького назвала дуже і дуже страшною.

У Львові від COVID-19 помер молодий чоловік без патологій

“Особливо, якщо зважити на силу-силенну тих, хто не вірить у COVID-19, відмовляється від карантинних обмежень та вакцинації, а також абсолютно некомпетентно критикує наших медиків! Не одягнувши при тому жодного разу медичного одягу і не попрацювавши віч на віч із критичним пацієнтом”, – зазначила Матолінець.

Джерело.