facebook

Вибух російської ракети 1 липня у багатоповерховому будинку в курортному місті Сергіївка під Одесою забрав 16 життів його мешканців. Серед загиблих майже вся сім’я Чолак: 68-річний голова сім’ї Володимир Михайлович, 63-річна дружина Тетяна Андріївна та їхній молодший син 35-річний Михайло.

Люди загинули під час сну, їхня смерть була миттєвою.

Докладніше про це читайте у матеріалі OBOZREVATEL.

Смерть була миттєвою

Про те, що в Сергіївці сталося щось страшне, Ользі Чолак повідомила подруга. Ольга – старша дочка загиблих. Вона ще у березні покинула місто разом із 9-річною донькою.

“Ми виїхали за кордон. Але батьки вважали, що в Сергіївці нічого не може статися. Тим більше поряд немає жодних військових об’єктів. Спочатку всі теж по тривозі спускалися в укриття, але потім розслабилися. Ніхто навіть припустити не міг, що таке станеться”, – розповідає Ольга.

Ольга почала шукати інформацію в інтернеті, а сестра її мами, яка теж мешкає в Сергіївці, кинулася на місце вибуху.

За словами Ольги, рятувальники першим знайшли тіло батька, він уже був холодним. Потім тітка повідомила їм, що у квартирі мають бути ще двоє людей. Незабаром співробітники ДСНС відкопали тіла мами та брата. За їхніми словами, смерть людей була миттєвою.

У будинку прожили майже 40 років

Рідні сім’ї Чолак організували похорон загиблих. Із ними попрощалися 5 липня. “Я не могла бути там. Я не можу везти доньку назад в Україну, наражати її на небезпеку. Хоча в мені борються емоції та розум. Емоційно я хочу додому, а розум підказує, що ще не можна”, – ділиться Ольга.

Незважаючи на вік, Володимир Михайлович і Тетяна Андріївна продовжували працювати до останнього дня. Він був учителем фізкультури у “Сергіївському ліцеї”, а дружина працювала шеф-кухарем у дитячому санаторії “Сергіївка”.

Загиблий син Михайло працював у конструкторському бюро, своєї сім’ї він не мав.

На сторінці Тетяни Андріївни багато фото з колегами по санаторію. Вони брали участь у різних ярмарках, показували відвідувачам власну випічку – короваї, плетінки, булочки. Разом відпочивали та були дуже щасливі.

Сім’я прожила у цьому будинку близько 40 років. Ольга згадує, що спочатку вони жили у старій квартирі, а потім переїхали до цього нового будинку, де народився і її молодший брат.

Квартира була розташована на другому поверсі першого під’їзду, просто під нею з торця було прибудовано магазин. Саме в нього і влетіла російська ракета. Шансів вижити у мешканців першого під’їзду не було.

Джерело.