facebook

За останній тиждень Росія посилила ракетні атаки проти цивільних цілей на Україні. Зокрема, під ракетні удари потрапили Київ, ТЦ у Кременчуці, Миколаїв, Сергіївка Одеської області. Практично щоночі прилітають ракети по Харкову.

В Офісі Президента вже прокоментували, чому крилаті ракети з Білорусі, Чорного та Каспійського морів б ‘ють виключно по житлових кварталах, адже допустити, що у кожному випадку мала місце похибка неможливо. Про це заявив в інтерв’ю 24 каналу радник глави Офісу президента Михайло Подоляк.

Він вважає, що Росія ракетними ударами по мирних містах намагається викликати паніку та страх, щоб українці вимагали від влади піти на поступки РФ. Крім того, Подоляк переконаний, що росіяни змінили тактику оскільки, “з військової точки зору, як з’ясувалося, воювати не надто якісно вміють”.

“Росіяни перейшли до концепції війни, де хочуть вибудувати масштабні панічні настрої в Україні, залякати людей і змусити їх тиснути на уряд, щоб ми пішли на деякі поступки Росії”, – сказав Подоляк.

Паралельно, каже радник голови ОП, Москва вкладає гроші в проросійське лобі на Заході, щоб вони говорили “давайте якось війну закінчувати”.

“Це нова тактика Росії – бити по житлових кварталах і тиснути на західні політичні еліти, щоб змусити Україну сісти за стіл переговорів. Все це не працюватиме”, – додав він.

Джерело.