facebook

Вчора (9 листопада) у сусідній області, в обласному перинатальному центрі в Івано-Франківська, обірвалося життя 35-річної виховательки ДНЗ “Калинонька” Софії Студент. Сиротами залишилося троє дітей.

“”Калинонька” сумує і плаче… Вчора відійшла у вічність наша колега, подруга, ніжна, любляча мама і дружина Софія Студент. Словами не можна передати весь біль і печаль… Як страшний сон… Запам’ятаємо Тебе усміхненою, життєрадісною, готовою в будь яку хвилину прийти на допомогу. Вічний спокій Твоїй душі дорога Софійко… Ти залишишся завжди в пам’яті колег, друзів, батьків вихованців…”, – йдеться у повідомленні колег померлої.

Як інформує “Галка”, жінка під час вагітності занедужала на коронавірус, близько двох тижнів перебувала на кисневій підтримці завдяки приладу “сіпап” і не змогла перебороти хворобу.

Директор обласного перинатального центру Юрій Павлушинський повідомив, що через важкий стан вагітної, медики були змушені робити їй кесарів розтин на тридцятому тижні вагітності. Дівчинка, вагою у кілограм 350 наразі у важкому але стабільному стані.

“Стан дівчинки відповідає часу і розвитку плоду. Стан важкий але стабільний, сподіваємося на позитивну динаміку”, – зазначив медик.

Він додав, що дані в світі та Україні свідчать про високу уразливість вагітних жінок до коронавірусу, особливо на останніх тижнях вагітності. Точні причини смерті Софії Студент визначить посмертна експертиза.

Джерело.