facebook

Президент Україні Володимир Зеленський заявив, що чутки про хворобу президента Росії Володимира Путіна йому не цікаві, а насправді його хвилює загальна хвороба росіян, які мають завищені амбіції, не поважають міжнародне право і не цінують життя.

Про це Зеленський заявив в інтерв’ю американському телеканалу NBС на прохання прокоментувати чутки про те, що Путін хворий.

“Я чесно кажучи не знаю, що відбувається з Володимиром Путіним. Я вважаю, що в них (росіян – ред.) є дійсно велика хвороба в цілому. Але вона, мені здається, складніша, ніж те, що говорите ви (що Путін хворий на рак – ред.). Це хвороба щодо поваги до нашого народу, хвороба щодо захоплення (територій – ред.), хвороба до таких катувань, які вони вчинили на нашій землі. Мені здається, що це складний момент і це є хвороба не тільки однієї людини”.

Президент зазначив, що “багато людей в оточенні президента РФ хворі через завищення амбіцій, зайві амбіції, нерозуміння і неповагу до міжнародного права, неповагу просто до життя людей”.

“Для мене життя людей – безцінне, це найголовніше, що є, для них – це нічого, просто матеріал. Мені здається, ця хвороба небезпечна для нашої держави, а все інше для мене – це балачки і не дуже цікаво”, – зазначив Зеленський.

Джерело.