facebook

Про нововведення розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. За його словами, за виконання громадських робіт платитимуть мінімальну зарплату

Йдеться про людей, які офіційно ніде не працюють і протягом 30 днів не працевлаштувалися. Таких громадян направлятимуть на громадські роботи.

Як повідомляє Обозреватель, про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. За його словами, документ буде затверджений найближчим часом.

“Уряд сьогодні затвердить документ, який передбачає, що офіційно зареєстровані безробітні, які протягом 30 днів не працевлаштовані, будуть залучатися до суспільно корисних робіт. Це може бути розбір завалів, будівництво захисних споруд, благоустрій, ремонтні або сільськогосподарські роботи”, – сказав прем’єр.

Він зазначив, що зараз не ті часи, щоб отримувати кошти від держави, відмовляючись від запропонованої роботи.

“Ми фактично усуваємо можливість, коли люди могли отримувати кошти від держави і відмовлятися від запропонованої роботи. В умовах воєнного часу у держави немає для цього ресурсів. Всі повинні або воювати і захищати Батьківщину, або працювати на перемогу і для фронту”, – пояснив Шмигаль.

 

Джерело.