facebook

Зазначається, що перші переговори можуть відбутися вже наступного тижня

Президент Туреччини Реджеп Ердоган вважає, що перші особисті переговори між українським президентом Володимиром Зеленським і бункерним президентом Росії Путіним можуть відбутися найближчим часом. За словами Ердогана, вони стосуватимуться поставок зерна.

Про це президент Туреччини заявив у Вані, передає Укрінформ з посиланням на Haber Türk.

“Мої колеги-міністри провели переговори. Ми будемо в процесі відправки товарів не тільки собі, але і третім країнам, щоб вивести цей бізнес на інший рівень. Наступного тижня ми поговоримо і з Путіним, і з Зеленським, обговоримо, які кроки ми будемо робити”, – сказав Ердоган.

За його словами, зараз світ знаходиться в економічному глухому куті, і ненадходження сільськогосподарської продукції є серйозною проблемою.

Він додав, що Туреччина готова допомогти у відкритті “зернового коридору” з України.

“У нас серйозної проблеми немає, на наших складах є п’ять мільйонів тонн пшениці. Незважаючи на це, ми б хотіли збільшити її обсяги… ми будемо залучені до роботи, наприклад, експорту товарів, не тільки для себе, але і для третіх країн”, – додав турецький президент.

Раніше посол України в Туреччині Василь Боднар розповів, що вкрадене українське зерно Росія завозить автотранспортом до Севастополя, звідти вивозить суднами в російські порти, після чого воно вже йде за підробленими документами як “російське”.

 

Джерело.