facebook

Російський коментатор Кирило Набутов потролив колишнього президента країни, а нині голову Ради Безпеки Дмитра Медведєва за його неадекватні пости в месенджері Telagram.

Психологи кажуть, що умінням контролювати свої емоції володіють небагато. Виявляється, це велике досягнення для людини, до якого непросто прийти. Схоже, заступник голови Ради Безпеки РФ Дмитро Медведєв теж не вміє це робити, а інакше як пояснити, що європейських чиновників він називає” імбецилами”, а на адресу опонентів Росії розсипається погрозами.

Так, мова йде про публікація у телеграм-каналі Медведєва, в якій він пояснив, чому його пости “такі різкі”.

“Відповідаю-Я їх ненавиджу. Вони виродки і виродки. Вони хочуть смерті нам, Росії. І поки я живий, Я буду робити все, щоб вони зникли”, — написав заступник голови Радбезу РФ, при цьому не уточнивши, хто саме хоче “смерті Росії”.

Реакція на таку заяву послідувала блискавично. Наприклад, міністр закордонних справ Італії Луїджі Ді Майо заявив, що слова російського чиновника “дуже небезпечні” і викликають стурбованість.

А ось російський Коментатор Кирило Набутов колишнього президента країни, а нині голову Ради Безпеки Дмитра Медведєва і зовсім потролив за його неадекватні пости в месенджері Telegram. Журналіст порадив політику взяти кілька уроків російської мови, щоб не виглядати смішним.

Про це сам Набутов заявив у відеозверненні. Зокрема, він прокоментував висловлювання Медведєва про те, що той ненавидить західний світ, представників якого назвав виродками.

“Топчик в Telegram за останню добу-це пост Дмитра Медведєва. Велике прохання: Дмитро Анатолійович, якщо цей текст писали ваші шістки, женіть їх в шию. Тому що вони російської мови не знають, жирують за Наші гроші. Якщо ви писали самі цей пост, то запросіть в консультанти вчителів російської мови з вашої рідної школи. Там прекрасні педагоги, і вони розкажуть, як писати хороші пости, які не будуть виродки і виродки і які ви не будете ненавидіти. Велике спасибі. Ваші читачі”, – звернувся до екс-президента Набутов.

Джерело.