facebook

У мережі з’явилося відео, на якому видно переміщення білоруської бойової техніки на залізничних складах

В цілому було помічено близько 50 одиниць різної військової техніки білоруських збройних сил.

Відповідне відео опублікував Telegram-канал “Беларускі Гаюн”, який постійно моніторить пересування техніки, запуски ракет, польоти авіації в тому числі.

“Вчора в Гродненській області, на ЖД-станціях “Коробчиці” і “Свислочь” йшла навантаження техніки, серед якої: 37 одиниць БМП, 5 ЗРК 9К33М3 “Оса”, 2 Уралу, БРДМ-2, БТС-4, 2 одиниці основ для ЗРК “Оса” під тентом. Вся техніка належить ЗС РБ, на багатьох з машин можна помітити розпізнавальний знак — червоний квадрат.

Сьогодні в районі 08: 00 даний ешелон виїхав з Гродно. О 10: 00 вже був помічений в Барановичах, а також в аг. Лісовий. Через 40 хвилин в районі аг. Доманово (Івацевицький район) та об 11:00 у м.Івацевичі у напрямку На Брест.

Відзначимо, що велика частина даної техніки стояла в Хойниках з 7 травня, занурена на ешелон. За нашою інформацією, раніше її використовували для зміцнення кордону з Україною в Гомельській області. Інша ж, менша частина також використовувалася для посилення кордону з Польщею, а тепер її перевозять у напрямку Бреста”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що з 22 червня по 1 липня в Гомельській області Білорусі, що межує з Україною, пройдуть планові мобілізаційні навчання з військовими комісаріатами.

26 травня Лукашенко заявив, що в Збройних силах Білорусі створюють нове оперативне командування – Південне, при цьому він заговорив про ймовірну війну на території країни.

27 травня Лукашенко доручив створити в країні “народне ополчення”.

Джерело.