facebook

Один із лідерів збірної України з біатлону Дмитро Підручний розповів про свою службу в Національній гвардії. 30-річний уродженець Тернополя пішов до ЗСУ одразу після початку повномасштабного вторгнення Росії.

За словами Підручного, він не відразу усвідомив, що в Україні почалася війна.

“Це здавалося якоюсь картинкою по телевізору. Все стало набагато реальніше, коли поїхав у частину 25-го лютого. Я не був на передовій, не жив в окопах. Але коли ти щодня перебуваєш разом із солдатами, в руках автомат – райдужні сни швидко закінчуються. Найсильніші емоції (і страх теж) були після побаченого в Бучі, Ірпені, Гостомелі. Убивали мирних жителів, нікого не шкодуючи і просто знущаючись з людей”, – заявив Підручний в інтерв’ю білоруському виданню Zerkalo.io.

Дмитро згадав, що в перші дні війни у нього та друзів було величезне бажання піти на передову.

“Але потім починаєш запитувати, чим реально можна допомогти. Це ж не просто взяв автомат і почав стріляти на всі боки. Так що кожен має бути максимально корисним на своїй ділянці. Нехай це й не можна порівняти зі службою на фронті, але робота в тилу, волонтерство теж важливі”, – сказав Підручний.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 2 квітня знаменитий французький біатлоніст Сімон Фуркад засудив виключення російських спортсменів з усіх міжнародних змагань.

13-разовий чемпіон світу Мартен Фуркад у коментарі під публікацією Підручного заявив, що він нібито ні до чого і не він роздавав інтерв’ю, а його брат.

Джерело.