facebook

Українські військовослужбовці, які обороняють нашу країну, незадоволені заявою голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева

Не так давно Гетьманцев видав чергову образливу заяву з приводу всіх українців. Він заявив, що стягування податків з людей – це як “мистецтво общипувати гусака так, щоб він не кричав”.

На таку заяву Гетьманцева відреагували українські воїни, що знаходяться на передовій. Не секрет, що серед них багато приватних підприємців, які в мирний час наповнювали бюджет, створювали робочі місця, а зараз змушені зі зброєю в руках захищати країну та її громадян. В тому числі, і того ж Гетьманцева.

З цього приводу українські захисники записали відеозвернення до Президента України.

“Для нас, крім військового, відкрився ще один фронт – економічний. Але багато хто з наших побратимів, які захищають Україну, не вірять у розвиток економіки через дії пана Гетьманцева. Ініціативна група підприємців зібрала 15 тисяч підписів за відставку Гетьманцева. Ми вважаємо, що саме він винен у відсутності зростання нашої економіки і нездатності забезпечити її функціонування в нинішні часи. 23 травня пан Гетманцев образливо назвав підприємців “гусями”, яких потрібно “общипувати”.

Два дні тому мій поранений друг на собі витягнув з лінії фронту важкопораненого товариша. Він прив’язав його до себе і тягнув кілька кілометрів. Він теж підприємець. Вчора ми нашою групою пройшли 20 кілометрів з важким протитанковим озброєнням. Кого пан Гетьманців збирається “общипувати”? Тих людей, які проявляють патріотизм і героїзм на всіх фронтах?”,- обурюється захисник України.

У зверненні також зазначається, що підприємці та захисники України вимагають негайної відставки Гетьманцева. Долучитися до звернення можна за цим посиланням: https://forms.gle/VV7evAgzqLdKPfM6A

Джерело.