facebook

Кінець Путіну: у Кремлі терміново шукають наступника. Президенту залишилося недовго

На Заході вже не приховують, що Путіна скоро можуть усунути з президентської посади з різних причин.

91-й день війни з 24 травня Президент РФ Володимир Путін продовжує вести агресивну війну в Україні і цим ополчив проти себе буквально весь світ. Більш того, в Кремлі вже обговорюють поступовий транзит влади.

І правда, за три місяці війни в Україні президент Росії Володимир Путін зумів настроиьб проти себе і “партію війни”, і тих, хто хоче миру. Не дивно, що в Кремлі сподіваються, що” в осяжній перспективі ” він піде, і вже шукають приймача. Про це пише російське видання “Медуза”.

Так, за даними видання, за час війни загальний настрій російських еліт встиг повністю помінятися кілька разів – від розгубленості на початку і “патріотичного підйому” в квітні до песимізму через три місяці після вторгнення.

І тепер дуже багато незадоволені особисто Володимиром Путіним. Причому цієї позиції дотримуються і ті, хто виступає за продовження війни, і ті, хто хоче миру.

Більш того, в Кремлі негласно обговорюються навіть фігури наступників президента. Серед них мер Москви Сергій Собянін, заступник голови Ради безпеки Дмитро Медведєв і перший заступник глави АП Сергій Кирієнко, який нещодавно став кремлівським куратором Донбасу.

За даними співрозмовників видання, поки мова йде не про те, щоб прямо зараз повалити президента РФ, але все частіше обговорюється тема “майбутнього після Путіна” і “є розуміння, або побажання, що в досить доступній для огляду перспективі управляти державою він не буде”.

Разом з тим вони підкреслюють, що Путін може покинути пост президента тільки при серйозному погіршенні стану здоров’я.

Джерело.