facebook

У турецькому місті Аланія колишній депутат міськради та проректор ХНУ ім. Каразіна Олексій Навроцький зарізав двох своїх дітей. Жертвами стали 6-річна дівчинка та 4-річний хлопчик.

Про це повідомляє видання Newsroom, посилаючись на інформацію місцевих пабликів та власних джерел. НП сталася у суботу, 21 травня, близько 08:30 ранку.

Жінка кричала, що її чоловік зарізав її дітей ножем і просила допомоги у мешканців району. Сусіди, почувши її крики, повідомили про це на 112. Після цього на місце події прибула велика кількість поліції та медичних бригад.

Медики, котрі прибули на виклик, констатували смерть дітей. Підозрюваного затримали.

За словами жінки, їхня родина приїхала з України та винаймали квартиру. Вона зі своєю свекрухою жила внизу, а чоловік жив нагорі з дітьми. Чоловік намагався вбити і її, але жінка втекла і замкнулася в кімнаті.

За даними видання, йдеться про Олексія Навроцького. З 2009 до 2014 року він працював в апараті Верховної Ради помічником народного депутата. Двічі був обраний депутатом Харківської районної ради, а у 2015 році пройшов до Харківської міської ради. До початку широкомасштабної війни Навроцький обіймав посаду проректора з наукової роботи ХНУ ім. Каразіна. З березня перебував у відпустці “за власний рахунок”.

 

Джерело.