facebook

Російська влада не перестає дивувати світову спільноту своїми маразматичними рішеннями

Росія, яку просто трясе від західних санкцій, вирішила показати, що вона теж має якісь санкції, на які, за великим рахунком, всі плювали.

Як повідомляє Обозреватель, путінський режим вирішив заборонити президенту США Джо Байдену в’їзд на і без того ізольовану Росію.

Російські анекдотичні санкції торкнулися не тільки Байдена, а й представників Держдепартаменту США.

Причиною складання санкційного списку офіційно став “украй русофобський курс” США. Чиновники, які потрапили під обмеження, не зможуть більше відвідувати РФ. Такий крок став “відповіддю” на масштабні санкції, які США ввели проти безлічі російських чиновників, бізнесменів і політиків.

Уявляємо, як засмутиться Байден і його оточення через російські санкції. Можна подумати, що американці збиралися відпочити на бурятських курортах, а тут Путін підніс їм такий сюрприз…

Нагадаємо, раніше Кремль зганьбився, ввівши санкції проти Байдена в березні цього року. При уважному вивченні санкційного списку з’ясувалося, що Росія ввела санкції не по відношенню до чинного президента США, а по відношенню до його покійного батька.

“Перш за все, я хотіла б відзначити, що президент — Байден-молодший. Може бути, вони ввели санкції щодо його батька, земля йому пухом!”,- заявила тоді прес-секретар Білого дому Джен Псакі.

Джерело.