facebook

Армія Путіна знищує не тільки українців і українські міста, а й цілі моря

Через найпотужніші російські бомбардування Азовсталі в Азовське море можуть потрапити десятки тонн концентрованого розчину сірководню.

Як повідомляє Маріупольська міська рада, потрапляння цієї речовини у води Азовського моря спричинить повне вимирання всієї флори і фауни.

Відзначається, що на цьому лихо не закінчиться – далі небезпечні речовини можуть потрапити в Чорне і Середземне море. Як зазначив мер Маріуполя Вадим Бойченко, необхідний негайний допуск на об’єкт міжнародних експертів і ООН для вивчення ситуації і запобігання екологічної катастрофи світового рівня.

Раніше повідомлялося, що окупаційна влада Маріуполя має намір знести завод Азовсталь, який став базою опору українських військ під час оточення міста росіянами. Про наміри знести завод заявив глава “ДНР” Денис Пушилін.

За словами Пушиліна, окупанти планують відновити Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча. На місці Азовсталі хочуть звести технопарк, житловий район або паркову зону. Ватажок “ДНР” стверджує, що Маріуполь хочуть перетворити на місто-курорт.

Джерело.