facebook

З такою заявою переляканий білоруський диктатор виступив на зустрічі Організації Договору про колективну безпеку.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко почав серйозно побоюватися за своє життя і за можливість залишатися “біля керма”.

Як повідомляє УП, Лукашенко виступив на зустрічі Організації Договору про колективну безпеку з вельми двоякою заявою.

За його словами, країни, що входять в цю організацію, повинні разом протистояти розширенню НАТО, оскільки цих самих країн може не стати.

“Без якнайшвидшого згуртування наших країн, без зміцнення політичних, економічних, військових зв’язків – нас завтра може не бути”, – заявив білоруський диктатор.

Він також поскаржився на те, що бідна Росія поодинці протистоїть розширенню НАТО.

“Найнебезпечніша сьогодні тенденція в Україні – спроби розчленування України. Вже створені тисячні підрозділи, щоб під виглядом миротворців увійти в Україну і захистити її”, – заявив Лукашенко.

Також Лукашенко запропонував країнам ОДКБ використати досвід Китаю у сфері забезпечення інформаційної безпеки та відключити зовнішній інтернет, а замість нього зробити свій, де буде лише “правильна” інформація.

Зазначається, що зустріч країн Організації Договору про колективну безпеку вперше з 2019 року пройшла в очному форматі. На ній були присутні представники Росії, Казахстану, Киргизстану, Таджикистану та Вірменії.

Тим часом, раніше британська розвідка повідомила, що Лукашенко боїться безпосередньо вплутуватися в російське вторгнення на території України, оскільки дуже боїться відплати з боку ЗСУ і найпотужніших західних санкцій, які вже майже погубили Росію і її президента Путіна.

Джерело.