facebook

У другій половині травня в Україну очікуються гарячі повітряні маси, що принесуть в нашу країну воістину спекотну погоду. Стовпчики термометрів у деяких областях сягнуть +32 градусів за Цельсієм.

Як інформує “Апостроф”, про це свідчать дані метеорологічного сайту Ventusky.

21 травня

На карті температури повітря фіолетовим кольором позначені регіони, де термометр показуватиме від +26 до +28 градусів – тепло прийде на захід та північний захід України. Помаранчевий колір говорять про температурний режим у межах +20 +24 градусів, а жовтий про +17 +19 градусів.

22 травня

22 травня найтепліше буде у Київській області, а також у Чернігівській – там температура повітря сягатиме +28 градусів за Цельсієм. Інші регіони будуть насолоджуватись теплою, але водночас свіжою травневою погодою.

23 та 24 травня температурний режим буде такий, як і 22 травня.

25 травня

Справжня спека завітає на південь України, місцями стовпчик термометра показуватиме +28 у тіні, а на сонці значно більше. Водночас Лівобережжя та схід зможуть ще трішки відтягнути прихід літньої спеки та насолодитись комфортними +17 +19 градусів.

26 травня

Цього дня теплі повітряні маси просунуються на північ та накриють південні, центральні й східні регіони України, де прогнозується від +27 до +31 градуса за Цельсієм. Також спекотно буде й на решті територій: від +25 до +29 градусів тепла.

27 травня

І наприкінці останнього місяця весни стовпчик термометра показуватиме рекордні позначки цього сезону – до +32 градусів тепла на півдні та сході країни. Решта регіонів теж буде “купатися” у сонячному промінні з температурою повітря від +27 до +31 градуса за Цельсієм.

Джерело.