facebook

Війна України з Росією досягне переломного моменту в середині серпня та завершиться до кінця 2022 року. Про це заявив генерал-майор Кирило Буданов.

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України повідомив, що у Росії триває переворот для усунення президента Володимира Путіна. Буданов підкреслив, що РФ зазнає поразки і що її втрати величезного масштабу.

Українські військові чудово поінформовані про плани Кремля. Вони дізнаються про наміри супротивника, як тільки вони починають складатися.

“Ми воюємо з Росією вже вісім років і можна сказати, що ця широко розрекламована російська влада – це міф. Це орда людей зі зброєю”, – пояснив голова військової розвідки.

Кирило Буданов пообіцяв, що українці відновлять владу на всіх своїх територіях, які тимчасово зайняли рашисти.

“Більшість активних бойових дій буде завершено до кінця цього року. У результаті ми відновимо українську владу на всіх наших територіях, які ми втратили, включаючи Донбас та Крим”, – зазначив правоохоронець в інтерв’ю “Sky News”

Багато українців цікавляться астрологічними прогнозами та вірять зіркам. Відомий езотерик Дмитро Уранус налаштований песимістично. Він повідомив, коли російські окупанти покинуть нашу країну.

Джерело.