facebook

Російські пропагандисти справжні майстри брехні. Цього разу вони видали чергову маячню про війну РФ проти України. Фантазія путінських ЗМІ оповідала про танкіста, який самотужки на підбитому танку зупинив українських військових, які нібито прорвалися у Бєлгородську область.

Окрім того, у “найкращих” кремлівських традиціях пропагандисти розповіли про іноземців у лавах ЗСУ. Про це пише російський сайт “Царьгород”.

За легендою бій відбувся ще 8 березня. Пропагандисти РФ запевняють, що поранений 26-річний окупант Роман Кулага поодинці вів бій із танка, який був чотири рази підбитий. Саме завдяки йому нібито було зірвано план прориву ЗСУ у напрямку Бєлгородської області.

При цьому росЗМІ пишуть, що разом із ЗСУ на Бєлгородську область нібито нападали іноземці, які били із протитанкових комплексів та стрілецької зброї по танку.
“Екіпаж Кулаги підпалив три ворожі БМП і накрив позицію снайпера, але сам отримав чотири влучення з протитанкових комплексів і знарядь. Танк завмер і спалахнув. Снаряди закінчилися. Механік-водій був контужений і лежав непритомний. У навідника-оператора теж тяжкі поранення. Романа поранило в обличчя й ногу. Спекотно, боляче, але страху немає. І поранений командир сідає за танковий кулемет і нерухомий російський танк, що горить… продовжив бій! Півтора десятка солдатів і найманців супротивника, які намагалися добити танк, знайшли потім наші на полі. Інші повтікали”, – пише пропагандистський сайт про битву, що нібито сталася насправді.

Джерело.