facebook

Російський геоеколог дав пораду артилеристам України. Як виявилося, якщо вдарити по Кримському мосту трьома ракетами, то частина впаде, а частина – залишиться, але при цьому відновити його РФ не зможе.

У мережі з’явився сайт, на якому йде зворотний відлік до падіння Кримського моста, що з’єднує територію країни-аресора Росії і анексований Крим. Спочатку на сайті Crimeanbridgedown повідомлялося, що Кримський міст впаде 9 травня, але цього сталося. Тепер з’явилася нова дата-13 травня.

Незалежний російський експерт, геоеколог Юрій Медовар вважає, що Кримський міст завалиться в будь – якому випадку-чи то від українських ракет, чи то сам по собі, так як поруч з ним знаходиться грязьовий вулкан, який вивергається приблизно раз в 10 років.

“Незрозуміло, як він (Кримський міст, – ред.) досі тримається. Там дуже складна Геологія. Основа палі знаходиться в глині, а глина не тримає так, як граніт. Обдурити природу ще нікому не вдавалося. Це я кажу як геолог. У протоці дуже складна геологічна будова дна, і в сейсмонебезпечних районах подібні споруди можна будувати тільки на скельній основі. Ми ж замість скельної основи маємо майкопські обводнені напівтверді глини”, – пояснив Медовар.

Експерт вважає, що в України дійсно є можливості зруйнувати міст ракетним ударом, але зробити це акуратно і красиво не вийде.

“Ні, красиво покласти не вийде. Це нереально, довжина моста 18 км, щось може впасти, а щось залишиться. Швидше за все, на дно він не ляже. Його потрібно буде потім демонтувати”, – сказав геоеколог.

За словами Медовара, весь Кримський міст не впаде повністю, навіть якщо вдарити двома-трьома ракетами.

“Він не впаде, навіть якщо в нього три ракети потраплять. У будь-якому випадку його доведеться демонтувати, а не тільки звільняти фарватер. Або ви хочете, щоб він залишався, як Колізей?”,- зазначив фахівець, додавши, що демонтаж мосту буде дуже складним і дорогим.

Окупанти не зможуть відновити Кримський міст, якщо по ньому вдарять ракетами.

“Це дуже складно, необхідні серйозні інженерні розрахунки. Під час будівництва мосту допомагали іноземні фахівці, але зараз, думаю, вони нічого робити не будуть. А у нас своїх інженерів майже не залишилося, повірте. Тому питання важко вирішується”, – резюмував геоеколог.

Джерело.