facebook

Жителі окупованого Криму тепер зрозуміли, що таке “русский мир” і ким є Путін. Ситуація загострилася після депортації українців. Путін показав, яким нелюдом він є

Російська окупаційна влада почала примушувати депортованих українців до отримання російських паспортів. Подібні репресії увійдуть у світову історію після каральних заходів Сталіна.

Як повідомляє уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денисова, путінські окупанти намагаються показати, що депортовані українці хочуть отримувати паспорти РФ. Це робиться для пропагандистських сюжетів.

“Примусова паспортизація громадян України, насильно вивезених на тимчасово окуповану територію АР Крим та м. Севастополя з Херсонської та Запорізької областей триває.

Окупаційна влада півострова зробила чергову картинку для пропагандистського телебачення рашистів, продемонструвавши як 10 осіб, які прибули до Криму з тимчасово окупованих районів материкової частини України, отримали Російський аусвайс за спрощеною системою.

З примусово переміщеними на півострів громадянами України проводиться “роз’яснювальна” робота щодо необхідності отримання рашистської червоної книжечки, оскільки без “документів”, що засвідчують їх особу, проживати на території Криму їм не дозволять.

Також наші громадяни потрапляють у фільтраційні табори, де у них забирають паспорти громадян України і видають документ на тимчасове проживання”, – пише Денисова у своєму Телеграм-каналі.

Джерело.