facebook

Білорусь розгортає сили спецоперацій на кордоні з Україною, нібито задля протидії можливим загрозам. Там заявили про необхідність термінової “перевірки” двох районів територіальної оборони.

Про це повідомив начальник Генерального штабу Збройних сил, перший заступник міністра оборони Білорусі Віктор Гулевич, повідомляє Белта. За його словами, до кордонів висуваються батальйонні тактичні групи, а також підрозділи протиповітряної оборони, ракетних військ та артилерії.

Всі ці заходи в Міноборони Білорусі виправдали нібито зростанням військової загрози з боку України та країн НАТО.

“Створене угруповання за останні шість місяців зросло більш ніж удвічі як у кількісному, так і якісному відношенні. З’явилися в акваторіях Середземного та Балтійського морів угруповання, що несуть крилаті ракети морського повітряного базування, збільшено авіаційне угруповання в Польщі та країнах Балтії. Все це свідчить про наростання загрози для Республіки Білорусь”, – заявив Гулевич.

“На Південному операційному напрямку створене Збройними силами України угруповання загальною чисельністю до 20 тис. осіб також вимагає від нас реакції”, – наголосив він.

Як повідомив OBOZREVATEL, самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що всіляко допомагатиме і підтримуватиме РФ, незважаючи на те, що Білорусь не агресор. Також він розповів, що весь світ нібито втомився від так званого “американського зашморгу”, а сам білоруський лідер виступає за “новий мир”.

 

Джерело.