facebook

У 4-річної Аліси вкрали маму. Російські окупанти розлучили жінку та її маленьку доньку під час останньої евакуації з території заводу “Азовсталь” у Маріуполі.

Мама дитини начебто не пройшла так звану процедуру фільтрації і потрапила в заручники на окупованій території. Після розлуки з мамою 4-річну Алісу під час евакуації супроводжувала дівчина, яка просто погодилася наглянути за дитиною. Наразі дівчинка перебуває в Запоріжжі.

4-річна Аліса стала відомою після того, як її мама зняла відео про те, як її дитина мріє вибратися з-під обстрілів і повернутися додому.

Відео з Алісою з бункера “Азовсталі” вперше з’явилося 17 квітня. Тоді повідомлялося, що дівчинка — донька військової медикині з Маріуполя. Із перших днів облоги міста дитина перебувала в укритті, де розміщено імпровізований госпіталь. Там її мама надавала допомогу пораненим військовим.

Ролик із дівчинкою став швидко поширюватися у соцмережах. Вже через два дні після його публікації футбольна команда “Шахтар” на благодійному матчі у Стамбулі вийшла у футболках із фотографією 4-річної Аліси, яка всі дні війни ховалася від російських снарядів у бомбосховищі Маріуполя.

У футбольному клубі пояснили, що через історію Аліси хотіли продемонструвати світу жахіття війни, яку Російська Федерація розв’язала проти України.

“Я хочу повернутися додому”, – саме такий напис був під світлиною дитини на футболках донецьких “гірників”.

Але додому дівчинка, звісно, не повернулася. Більше того, російські окупанти вкрали у неї маму ще й в День матері, 8 травня.

Наразі дитина перебуває в Запоріжжі, а її мама, за інформацією “Азову”, залишилася у фільтраційному таборі на території так званої “ДНР”.

У соцмережах поширюють дописи із вимогою повернути маму дитині.

“Місце перебування матері наразі невідоме! Просимо світову спільноту втрутитись та повернути дитині маму”, – закликав полк “Азов”.

Джерело.