facebook

Українська сторона дала чітко зрозуміти окупантам, що не збирається терпіти на своїй території присутності військ країни-агресора

У Міністерстві внутрішніх справ України зробили заяву про знищення Кримського мосту, по якому путінські війська женуть техніку і боєприпаси для знищення нашої країни.

За словами радника глави МВС Віктора Андрусіва, міст буде знищений. Це лише справа часу.

“У нас для цього (знищення моста – ред.) поки немає такої зброї. Точніше є, але нам потрібно набагато ближче просунутися до узбережжя Азовського моря. Можу сказати тільки одне: Кримський міст буде знищений. Питання тільки в тому, коли це станеться”, – сказав радник глави МВС, якого цитує УНН.

Нагадаємо, в мережі з’явився загадковий сайт, на якому йде відлік часу, який залишився до знищення Кримського моста.

“Росіяни, які приїхали до Криму після його окупації в 2014-му році, у вас ще є час покинути територію суверенної держави Україна!”,- наголошується на сайті.

Якщо вірити лічильнику, з Кримським мостом має трапитися щось погане ближче до 9 травня цього року.

Тим часом, секретар РНБО Олексій Данилов раніше заявив, що Україна може завдати удару по Кримському мосту.

На запитання ведучого радіостанції “Новое время” про те, чи може Україна зважитися на такий крок, секретар РНБО відповів: “дивіться, якби у нас вже була така можливість, ми б це зробили. Якщо буде така можливість, ми це обов’язково зробимо”.

Про удар по Кримському мосту попереджав Путіна один з найвідоміших бойовиків Ігор Гіркін, який вже не раз заявляв про поразку Кремля на території України.

“Це якраз загроза, якщо ви вдарите по наших мостах, то ми вдаримо по Кримському мосту. А те, що вдарити вони можуть, крейсер “Москва” – свідок, що вони можуть. Так що теоретично, за допомогою західних партнерів цілком можуть через якийсь час пустити ракету по Кримському мосту. Вони вдарять, коли вважатимуть це для себе можливим, досяжним і вигідним”, – заявив Гіркін.

Джерело.