facebook

Батько солдата-строковика Єгора Шкребця, який проходив службу на крейсері “Москва” та оголошений зниклим безвісти, опублікував відповідь від прокуратури, в якій повідомляється, що корабель не брав участі у війні проти України, а його син визнаний “безвісти зниклим”.

Відповідь прокуратури РФ Дмитро Шкребець (батько солдата) розмістив на своїй сторінці у соціальній мережі Вконтакте, передає “Українська правда”.

“Острів “Зміїний” це не територіальні води України, покидьки? Якими мерзотами треба бути, щоб надсилати нам таке!”.

У листі від прокуратури РФ повідомляється, що офіційно Шкребець “оголошений безвісно відсутнім у військовій частині”, а пошукові роботи нібито не дали результату.
Окрім того, крейсер “Москва” не входив до територіальних вод України та “не був включений до переліку військових з’єднань та частин, які залучаються до участі у спеціальній військовій операції”.

До слова, раніше, Дмитро Шкребець у соцмережах писав, що Україна “не повинна існувати”, батько військовослужбовця РФ радів війні та обстрілам українських міст, вихваляв Путіна, а вже коли втратив сина – змінив риторику і почав критикувати владу.

Джерело.