facebook

Росіяни можуть продовжувати свою повномасштабну війну на території України до початку осені 2022 року.

За інформацією української розвідки, імовірно, Росія планує закінчити війну в Україні, яку ж вона і розпочала, до вересня 2022 року.

Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України.

“Серед військових армії окупанта розповсюджується інформація, що термін так званої “спеціальної воєнної операції” визначено до вересня 2022 року”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, у розвідці нагадали, що РФ розглядає можливість захоплення окупованих територій півдня України до складу тимчасово незаконно окупованого Криму та подальшої інтеграції їх в російський економічний простір.

“Про розробку відповідного плану з терміном щонайменше до 2030 року було оголошено 1 травня радником так званого “глави” Криму з інформаційної політики Олегом Крючковим”, – йдеться в повідомленні.

До слова, міський голова Львова Андрій Садовий раніше припускав, що війна в Україні може тривати в тій чи іншій фазі десь до кінця літа.

Тим часом окупанти несуть колосальні втрати у війні проти України. Станом на 3 травня втрати російських окупантів в Україні перевалили за 24 тисячі осіб.

Джерело.