facebook

Росія від початку повномасштабної війни в Україні втратила вже понад 22 тисячі своїх військових, от і не дивно, що всередині армії почались великі проблеми.

Згідно даних Генштабу Збройних сил України під час бойових дій в Україні російська армія втратила вже понад 22 тисячі людей особового складу. От і не дивно, що військові з 17 міст Росії вже відмовляються від участі у “спеціальній військовій операції”.

Іноді воювати на території України відмовляються цілими підрозділами. Про один з таких випадків повідомив журналіст Роман Цимбалюк.

“Військовослужбовці Російської Федерації продовжують відмовлятися від участі у “спеціальній військовій операції” на території України. Зокрема, одна з рот 21 окремої мотострілецької бригади.
(в/ч 12128, Тоцьке-2, Оренбурзька обл.) у повному складі, включно з командиром, відмовилася від вибуття на територію України”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що у Харківській області підрозділи зі складу БТГр 288 артилерійської бригади (в/ч 30683, Муліне) зазнають втрат. ЗСУ знищили реактивну артилерійську батарею з 9К57 “Ураган”.

Джерело.