facebook

Російському агресору покажуть, що можуть зробити військові Альянсу і як будуть відбиватися атаки

Починаючи з 1 травня до Польщі прибудуть тисячі військовослужбовців з країн НАТО. Їх головна мета-провести найпотужніші навчання, які триватимуть аж до 27 травня.

Як повідомляє УНІАН, під час навчань будуть відпрацьовані найважливіші завдання з підвищення безпеки східного флангу НАТО.

Про серйозність навчань говорить той факт, що місцева влада звернулася до жителів Польщі, попросивши, щоб вони не фотографували колони з технікою і не повідомляли про пересування військових.

У заяві польської армії говориться, що 18 000 солдатів з більш ніж 20 країн беруть участь у навчаннях Defender Europe 2022 і Swift Response 2022, які проходять в Польщі та восьми інших країнах.

Зокрема, в навчаннях візьмуть участь солдати з США, Франції, Швеції, Німеччини, Данії та Великобританії.

Defender Europe 2 2- це загальні багатонаціональні навчання, очолювані командуванням армії США в Європі та Африці. Вони спрямовані на підвищення готовності і розуміння взаємодії між військовими Сполучених Штатів, НАТО і арміями-партнерами.

Тим часом в Білорусі вже встигли прокоментувати навчання в Польщі, заявивши, що починається справжнісінька підготовка до війни в Східній Європі.

Джерело.