facebook

Російська телеведуча-пропагандистка Тіна Канделакі заявила, що її нудить від Анджеліни Джолі через те, що зірка відвідала Львів та поспілкувалася з постраждалими від російської агресії людьми. Проте українців її вкид розсмішив, адже сама голлівудська акторка навряд чи здогадується про існування путіністки.

Авторку гнівних дописів у Telegrаm вивело з себе, що відомі зірки стали на бік України, а з Росії зробили “всесвітнє зло”. Йдеться не тільки про Джолі, а й про актора Шона Пенна (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Розлючена через те, що російських окупантів не підтримують у світі, Канделакі написала аж два дописи, де висловила “щире” нерозуміння, чому Україна заслуговує уваги легендарних знаменитостей, а в Росії натомість скасовують концерти та візити іноземних зірок.

“Перший раз, коли мене нудить, коли бачу Анджеліну Джолі. Я щиро не розумію, чому Анджеліна Джолі чи Шон Пенн не приїхали до “ДНР” чи “ЛНР”, – написала вона.

На думку пропагандистки, зірки повинні були відвідати українські області, які окупували російські нелюди та оголосили їх невизнаними республіками.

Окрім цього, путіністка визнала, що своїм візитом Анджеліна Джолі стала на бік України та засудила агресію Росії.

“Чому жодного західного артиста не схвилювали люди, які гинули всі ці роки? Чому Росію так старанно намагаються зробити світовим злом, послідовно доводячи, що всі, хто за Росію, – антигуманісти та просто чудовиська”, – поцікавилася Канделакі, забувши сказати, що саме російські війська понад 8 років тероризували жителів Донецької та Луганської областей.

 

Недолугі заяви та питання Канделакі розсмішили українців, які нагадали, що такі зірки, як Джолі, не мають часу на те, щоб взагалі слідкувати за життям російських пропагандистів. Про це вони написали під дописом Сергія Марченка в Facebook.

“Джолі знаю, а хто така Канделакі?” “Не вперше мене нудить, коли бачу Канделакі”, “Залишається схрестити пальці і чекати, коли вона захлинеться своєю нудотою”, “А якби Джолі дізналася про існування Канделакі, її би таки вирвало”, “А Анджеліну не нудить. Тому що вона про Канделакі ні слухом ні духом нічого не знає”, – висміяли путіністку українці.

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні журналістка Майя Підгородецька поділилася відеозаписом, на якому Джолі заходить в кафе у Львові. Знаменитість була дуже привітною і зовсім не ховалася від українців.

Джерело.