facebook

Російські загарбники на тимчасово окупованих територіях Харківщини масово катували та страчували місцевих жителів. Серед закатованих та вбитих – 27-річний медик, що допомагав рятувати українських воїнів на Донбасі.

Чоловіка жорстоко катували, йому прострелили коліна, а потім – розстріляли. Шокуючі подробиці звірств рашистів, які виявляються після звільнення населених пунктів Харківщини з-під окупації, розповів начальник Слідчого управління ГУНП у Харківській області Сергій Болвінов.

Він розповів, що у селі Гусарівка правоохоронці знайшли закатованого і страченого молодого медика, який свого часу брав участь в АТО на Донбасі.

“У селі Гусарівка знайдено тіло 27-річного чоловіка, який як медичний працівник брав участь у проведенні антитерористичної операції на сході країни. Його тіло має численні садна, прострілені коліна та стопи, черепно-мозкову травму та кулю в грудях, що стала причиною смерті”, – зазначив Болвінов.

А на дорозі між Гусарівкою та Шевелівкою виявили розстріляне російськими окупантами авто, в якому були тіла вбитого подружжя та їхнього трирічного сина.

В одному з населених пунктів, які було звільнено, розповідає Болвінов, правоохоронці знайшли тіла українців у льосі. Росіяни катували та вбили мирних жителів, а потім скинули їх у льох, закидали деревиною та автомобільними шинами – і підпалили.

“Мені вже не вистачає культурних слів, щоб висловити ставлення до цих нелюдів, що прийшли на нашу землю. Ми маємо ще десятки заяв і свідчень мародерства та відкритих грабунків, що спричинили окупанти. Гребуть усе: від кухонних приладів до автомобілів. І це лише один населений пункт. Гадаю, нас чекають ще нові “Бучі”, “Гостомелі”, “Бородянки”, – каже Болвінов.

Він закликав українців вірити у ЗСУ, підтримувати та допомагати їм у будь-який спосіб. Бо лише повна перемога над ворогом може покласти край жахливим злочинам Росії проти України та врятувати тисячі життів наших співгромадян.

Джерело.