facebook

У Запоріжжі 23-річний чоловік ґвалтував свою трирічну похресницю, водночас знімаючи процес на відео. Порнографічний контент зловмисник, яким виявився працівник одного з українських телеканалів, викладав у мережі.

 

Він визнав провину, однак свої дії пояснив нібито наміром провести журналістське розслідування, аби викрити педофілів. Орджонікідзевський районний суд Запоріжжя засудив його до 7 років в’язниці, йдеться в документі, опублікованому в Єдиному реєстрі судових рішень.

Зазначається, що запоріжець навчався на факультеті журналістики в університеті й працював оператором на місцевому телеканалі – вів спортивні репортажі, знімав гімнастику. Чоловік не одружений і не має дітей. Колеги й викладачі характеризували його позитивно і зізналися, що ледве вірять у те, що трапилося.

За даними ж слідства, запоріжець ще в січні 2019-го, перебуваючи в гостях у своєї знайомої навмисне скоїв насильницькі дії сексуального характеру з її маленькою донькою – “лапав її, торкався дитини статевим органом та іншими предметами, а саме термометром в інтимних частинах тіла”.

Всі ці дії чоловік знімав на телефон. Одного разу це помітила мама дівчинки, яка й звернулася до поліції.

Збоченця правоохоронці затримали торік у червні. Під час обшуків у його будинку та перевірки комп’ютерної техніки було виявлено сотні фото і відеоматеріалів з дитячою порнографією, які журналіст публікував на одному з Telegram-каналів.

Водночас сам педофіл заявив, нібито зняв тільки один ролик, а в мережу завантажував чужі відео. Крім того, на суді він стверджував, що, працюючи на телеканалі і навчаючись на журналіста, “проводив розслідування щодо розповсюдження дитячої порнографії”. Зокрема, говорив, нібито знайшов у мережі один із таких сайтів, на якому від нього “вимагали висилати ексклюзивні кадри”.

“Отримавши зазначені матеріали, він звернувся до поліції із заявою про вчинення кримінального правопорушення, однак результати розгляду його заяви йому не відомі. Відео з дівчинкою, яка є його похресницею, він знімав, поки вона спала, оскільки адміністратори сайту вимагали від нього таких відео для подальшого користування сайтом”, – йдеться в матеріалах суду.

Так, колегія суддів ухвалила рішення відправити збоченця-журналіста в місця позбавлення волі на сім років.